Alternatif Kripto Paralar

Monaco Visa Kart Özellikleri ve Çalışması

Monaco Kart Sadece Ether/Bitcoin yatırımcıları için değil, yurt dışında para harcayanların da birinci tercihi olabilecek bir kart.

Temel özellikleri:

  • Visa’nın geçtiği (hem internette hem de pos cihazlarında) her yerde Ether ve Bitcoinlerinizi Monaco Visa Kart ile harcayabileceksiniz.
  • Monaco kartınızda işleminizi tamamlamak için gerekli Ether veya Bitcoin gerçek zamanlı olarak en iyi fiyatlı borsalarda anlık olarak bozulacak ve Nakit para işleminizi yapabileceksiniz.
  • Monaco App’ı kullanarak en iyi bankalar arası fiyattan işleminizi yapabileceksiniz.
  • Monaco App ile 120 ülkeye 23 para biriminde ücretsiz para gönderimi yapabileceksiniz.
  • Monaco App kullanıcıları için para gönderip almak anlık olarak gerçekleşecek ve gönderilen para alıcının Monaco kartında anında harcanabilir olacak.
  • Kullanıcılar 3 dakikadan kısa bir süre içerisinde Monaco App üzerinden kayıt olabilecek.

 

Ether Yüklenmiş Monaco Kart ile Harcama Örneği:
Ayşe yurt dışı tatiline çıktığında Monaco hesabına 1 Ether yüklesin, Fransa tatilinde kahvaltı için 16 Euro harcamış olsun. Monaco Kartı ile ödemeyi yaptığında bankalar arası en iyi kur hesaplanır: 17.741 dolara denk gelir. Bu da 0.1907 Ether’e denk gelir. USD ve ETH dönüşümleri arasındaki borsa ücretlerini Monaco karşılayacak. Bu sayede Dolar ve Euro dönüşüm işlemleri arasında yapılan takaslarda kullanıcılar kur farkından zarara uğramayacaklar! Bunun yanı sıra 0.001907 Ether değerinde MCO tokenı Ayşe’nin cüzdanına geri yüklenecek!

 

Bu fırsatları sağlayacak olan Monaco Kart iyi bir yatırım gibi görünüyor. 16 gün kalan ICO’suna yatırım yapmayı unutmayın!

Daha fazla teknik detay için whitepaper: https://mona.co/monaco-whitepaper.pdf
Web sitesi: http://Mona.co
Bitcointalk: cakir

Yorum bırakın